Kuşadasi Tatilevi Tur Otelcilik Ltd Sti
Deniz Manzaralı

Kadınlar Denizi Villaları - Superior

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZİN BELGE NO: 09-102

Kadınlar Denizi Villaları - Superior

Kuşadası Kadınlar Denizi’nde bulunan ve muhteşem panoramik manzaraya sahip modern lüks villalardan oluşan bir tesistir. Her villa 4 yatak odası, konforlu ve sade olarak döşenmiş bir salon, donanımlı bir mutfak ve eşsiz deniz manzaralı çatı terasından oluşmaktadır. Her villanın kendine ait özel yüzme havuzu ve bahçe teras alanı vardır. Tüm odalarda ve salonda inverter klima vardır.
Havuz Boyutları: 7 mt x 3.5 mt Derinlik 140 cm

Tesisimizde toplam 11 villa, resepsiyon, ve restaurant-cafe bulunmaktadır. Fiyatlarımıza periyodik villa temizliği (3 günde bir defa), havuz-bahçe bakım ve temizliği, teknik servis hizmeti, ücretsiz Wifi ve elektrik-su kullanımı dahildir. Kadınlar Denizi Plajı sadece 1 km uzaklıktadır. Dünyaca ünlü kruvaziyer limanı ve lüks yat marinası ile merkez 3,5 km mesafededir.

Tesis 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmetleri ile villa- otel mantığıyla yönetilen bir komplekstir ve ihtiyaç duyduğunuzda size her zaman yardımcı olacak birileri vardır. Villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır.

Tesiste 7 adet "Superior Villa" ve 4 adet deluxe villa bulunmaktadır. Konaklama villa numarasına göre değil, müsaitliğe göre yapılmaktadır.

Deluxe ve Superior villalarımızın tek farkı sahip oldukları manzaradır. Deluxe villalar önünde herhangi bir engel olmadan panoramik deniz manzarası sunarken Superior villalar kısmi deniz manzarasına sahiptir.

Havalimanı Izmir
Izmir Havalimanı
70 km

adaland kuşadası
Adaland su parkı
15 km

plaj 5 km
Plaj
5 km

dolmus
Dolmus
500 m

Sağlık Merkezi
10 km

Milli Park
Milli Park
25 km

lokanta
Restaurant
50 m

market
Market
1 km

avm kuşadası
Alışveriş Merkezi
5 km

Tesisimizde sadece ailelerin konaklamasına izin verilmektedir.Arkadaş gruplarının konaklaması için uygun değildir.Parti gibi etkinliklere izin verilmemektedir.Konaklama sırasında ses düzeyine dikkat edilmeli diğer evlerde kalanları rahatsız edecek hareketlerde bulunulmamalıdır.

Giriş : Saat 15:00 ile 05:00 arası. --  Çıkış : Saat 08:00 ile 11:00 arası.

Misafirler, giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar rezervasyonlarını iptal edebilirler. Bu durumda ön ödeme iade edilecektir. Misafir, rezervasyonu geriye 30 günden az süre kalmışsa veya giriş yapmazsa kalan rezervasyonun toplam tutarını ödemekle yükümlü olacaktır.