Beğendiğim evi nasıl kiralarım?

Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz villanın kendi sayfasından, villanın müsaitlik takvimine bakıp, istediğiniz tarihler aralığının müsait olup olmadığını kontrol etmelisiniz “Rezervasyon Formu” nu tam olarak doğru bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra, villanın toplam ücretinin yüzde 50´lik bedelini rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ödemeniz gerekmektedir.

Ödemeyi; Havale, EFT veya Web sitesi üzerinden kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız, Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile, Havale veya Western Union ile ödeyebilirsiniz. Geri kalan bakiyeyi villa girişinde nakit olarak ödüyorsunuz, Ayrıca tüm (villasına göre değişiklik gösterir) Yurt dışında yaşıyorsanız 100 Euro hasar depozitosu vardır, onu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Villa çıkışında, villada, zarar, ziyan, hasar vs. olmadığı taktirde bu hasar depozitosu size geri iade ediliyor. Yurt Dışından ödeme yapacak olan müşterilerimiz; Western Union veya Banka Havalelerinden ve vb. yollardan kaynaklanan masraflar kendilerine aittir. Web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile ödemelerde herhangi bir masraf alınmamaktadır.

Not: Ödeme yapmadan önce bizimle mail yoluyla veya telefon yoluyla iletişime geçmeniz ve bizden “ödeme yapabilirsiniz” onayı almanız gerekmektedir.