d

Kiralık villalarımızda yerinden yönetim hizmetiyle ayrıcalıklı bir tatil yaşayın.

Kuşadası ve çevresinde kısa dönem kiralama firması olarak 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz.  Tatilinizin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için işlerin sorunsuz geçmesi için Kuşadası merkezli ofisimiz ile yönetiyor ve hizmet veriyoruz. Profesyonel temizlik firmaları ile çalışıyoruz. Mevzuattaki tüm yasalara harfiyen uyuyoruz. Misafirlerimize ve çalışanlarımıza karşı davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak temel hedefimizdir.

Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak ve misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak için sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturmak, topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Villa, yazlık, tatil evi, çiftlik evi ve dağ evi gibi özenle seçilmiş konaklama birimlerimizde ortak, özel ve korunaklı havuz seçenekleriyle misafirlerimize sunduğumuz hizmetle tatil alışkanlıklarınızı değiştirmek konusunda iddialıyız.  

Misafirlerimize unutulmaz tatil deneyimleri sunmak için 2010 yılında kurulan şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ve konforlu tesisleri ile öne çıkmaktadır. Kuşadası Tatilevi olarak, farklı konaklama ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunmaktayız. Misafirlerimiz, korunaklı, özel havuzlu lüks villalarda ya da özenle dekore edilmiş havuzlu, spor salonuna sahip 1+1 veya 2+1 rezidans dairelerde konforlu bir şekilde konaklayabilirler. Tesislerimiz, modern ve rahat mobilyalarla, tüm mutfak ekipmanları ve diğer gerekli olanaklarla sade ancak detaylı şekilde donatılmıştır. 

Kuşadası Tatilevi, misafirlerimizin tatillerini rahat ve keyifli hale getirmek için 7/24 hizmet veren bir resepsiyon, havaalanı transferi hizmetleri sunmaktadır. Misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kuşadası Tatilevi olarak, misafirlerimize kaliteli ve unutulmaz bir tatil deneyimi sunmayı hedefliyoruz. 

WhatsApp
+90 542 712 16 43