Aktiviteler

Kuşadası golf sahası

Kuşadası'nda Golf Keyfi

Kuşadası Golf Resort, Ege'nin serin esintisiyle sizi karşılıyor. Deniz manzaralı sahası ve modern tesisleriyle huzur veren bir tatil aktivitesi sunuyor. Golf tutkunlarının vazgeçilmez adresi.

kuşadası su parkları

Su parkları

Kuşadası'nın serin sularında eğlenceye dalın! Kuşadası su parkları, heyecan dolu kaydırakları ve serin havuzlarıyla yazın vazgeçilmez adresi. Ailecek keyif dolu anlar yaşayın! Gün boyu eğlenin.

Milli Park

Milli Park

İster dağ patikalarında yürüyüş yapmayı, ister kumsalda dinlenmeyi seviyor olun, burası tatilciler için mutlak bir cennet ! Milli Park, 10.000 hektarlık bir alanı kaplayarak ülkenin en iyi korunmuş doğal alanlarından biridir

samos - yunanistan

Yunan Adası Samos

Kuşadası'nın karşısında yer alan Sisam, Türkiye'ye en yakın Yunan adasıdır. Ada ile Kuşadası arasında Nisan'dan Ekim'e kadar düzenli feribot seferleri vardır.

şirince köyü

Şirince

Köyün sokakları, köylülerin el işleri, örgü çoraplar, ev yapımı kuru kış çorbası, zeytinyağı ve daha birçok yerel ürünün satıldığı küçük bir pazar gibidir.

efes antik kenti

Efes antik kenti

Dünyanın ikinci büyük antik kentini görmeye hazırmısınız ? Efes harabeleri Kuşadası'na 18 km uzaklıkta olup dünyanın en iyi korunmuş antik kentlerinden biridir.

kuşadası plajları

Kuşadası Plajları

Bu yaz cennet gibi bir sahil beldesinde keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız, Kuşadası'nın muhteşem plajlarını keşfetmeye hazır olun! Kadınlar denizi plajı, Sahil siteleri plajı ve daha fazlası sizi bekliyor.

kusadasi tekne turu

Tekne Gezisi Turları

Büyüleyici Ege kıyı şeridi ve masmavi suları ile Kuşadası, unutulmaz tekne turları için mükemmel bir seçimdir. Denizi kucaklayın, bırakın Kuşadası'nın tekne turları sizi cennette unutulmaz bir yolculuğa çıkarsın.

turk hamamı

Türk Hamamı deneyimi

Kuşadası'ndaki Türk hamamı deneyimi, keyifli bir rahatlama ve keyifli bir deneyim vaat ediyor. Türkiye'nin Ege kıyılarının güzelliğini gençleşmiş bir beden, zihin ve ruh keşfedin. Tatilin tadını doyasıya çıkarın.

bafa gölü

Bafa Gölü

Bafa Gölü, Büyük Menderes Deltası'nın bir parçası olarak Ege Denizi'ne doğru uzanan bir lagün gölüdür. Doğal güzelliği ve sakin atmosferiyle ünlüdür. Gölün sularının yansıttığı dağ manzarası ve kuş cıvıltıları eşliğinde huzurlu bir atmosferde gezinti yapabilirsiniz.

araba müzesi izmir

Özgörkey Araba Müzesi

Özgörkey Araba Müzesi, hem aileler hem de otomobil meraklıları için harika bir ziyaret noktasıdır. Aileler, Izmir - Kuşadası arasında yer alan müzeyi ziyaret ederek çocuklarına otomobil tarihini öğretebilir ve keyifli bir gün geçirebilirler.