Kuşadasi Tatilevi Tur Otelcilik Ltd Sti
Denize yakın

Villa Türkan

Villa Türkan Kuşadası Sahil siteleri mevkiinde yer almakta 350 m2 alana kurulmuş olan villamızda size özel havuz ve geniş bir bahçe bulunmaktadır. Market, eczane, sağlık ocağı hipermarket ve giyim pazarına yakın konumda yer almaktadır. 

Bölgenin en büyük alışveriş, konser, eğlence merkezi olan Kuşadası AVM’ye yakın konumu ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayıp, birbirinden lezzetli ege mutfağını tadını çıkartıp, birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı aldığı anfi tiyatroda eğlenebilirsiniz.

Binamız genel olarak korunaklıdır. Etraftan bahçesi gözükmemekte. Fiyatlarımıza giriş temizlik ücreti dahil çıkış temizlik ücreti hariçtir. Havuz bahçe bakım ve temizliği, teknik servis ücreti, ocak tüpgaz ücreti, wifi kullanım ücreti dahildir. Fiyata elektrik ve su kullanımı dahil değildir.

 Villaya giriş ve çıkışlarda dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca temizlik ekipleri temizliğe başlamadan önce ve temizlik bittikten sonra olmak üzere profesyonel ekipmanlar ile dezenfekte edilmekte.

Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler yaklaşık 100°C buhar gücüyle Karcher marka buharlı temizleyiciler ile aydınlatma düğmesi kapı kulpu vs. gibi detaylı alanlarda sıklıkla dezenfekte edilmektedir. 

Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz özel çamaşırhanede 70-90 derecede deterjan ile yıkanmaktadır. Giriş Saati:15:00 Çıkış Saati:10:00.  Girişte ve çıkışta elektrik ve su sayaçları okunur, aradaki kullanılan miktar çıkışta ödenir.

Minimum 2 gece konaklama şartı bulunur. Parti ve Organizasyona izin verilmez


Havalimanı Izmir
Izmir Havalimanı
70 km

Plaj
3 km

dolmus
Dolmus
500 m

Sağlık Merkezi
1 km

efes'e mesafe
Efes antik kenti
22 km

Milli Park
20 km

Restaurant
1 km

marketler
Market
500 m

avm
Alışveriş Merkezi
2 km

Giriş saatimiz 15.00, çıkış saatimiz ise 10.00'dır.
Talep üzerine geç çıkış yapılabilir ve ücrete tabi olabilir.
Çocukların konaklamasına izin verilir.
Daire içerisinde sigara içilmez.
Evcil hayvan kabul edilir.
Parti ve eğlenceye izin verilmez.
Gece 23.30'dan sonra çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapılmaz.