Kuşadasi Tatilevi Tur Otelcilik Ltd Sti
Deniz Manzaralı

Villa Dora

T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İZİN BELGE NO:

Kuşadası Değirmender mevkiinde yer almakta olan, 550 m2 kurulan villamız, özel havuzu yanı sıra geniş bahçesi ile konforlu ve sade olarak döşenmiş bir salon, donanımlı bir mutfak tasarlanmıştır. Villamızın tüm kapı ve çamları uzaktan kumandalı panjur ve kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile güvenlidir.

Bahçesinde 2 adet 4 kişilik bahçe oturma grubu, 6 kişilik bahçe yemek masası, salıncak, büyük mangal, havuz ve deniz sonrası kullanmak için duş alanı ve 3 tarafı çim ve meyve ağaçları ile kaplı geniş bir bahçe içerisinde aracınızı park edebileceğiniz garajı bulunmaktadır. 

Villamızda alt katta geniş bir salon, wifi, şömine, klima, TV oturma grubu ve açık konsept mutfağında geniş buzdolabı, bulaşık makinası, ankastre fırın, katı meyve sıkacağı, tost makinası, su sebili ve WC gibi donanımlara sahip. Üst katta ise 3 adet çift kişilik yatak odası ve masajlı duş küveti, havlu pan ve çamaşır makinası yer almakta.

Bölgenin en büyük alışveriş, konser, eğlence merkezi olan Kuşadası AVM’ye yakın konumu ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayıp, birbirinden lezzetli Ege mutfağını tadını çıkartıp, birbirinden ünlü sanatçıların sahne aldığı aldığı amfi tiyatroda eğlenebilirsiniz. Fiyatlarımıza giriş temizlik ücreti dahil çıkış temizlik ücreti hariçtir. Havuz bahçe bakım ve temizliği, teknik servis ücreti, ocak tüp gaz ücreti, wifi kullanım ücreti dahildir.

Villaya giriş ve çıkışlarda dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca temizlik ekipleri temizliğe başlamadan önce ve temizlik bittikten sonra olmak üzere profesyonel ekipmanlar ile dezenfekte edilmekte. Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler Yaklaşık 100°C buhar gücüyle Karcher marka buharlı temizleyiciler ile aydınlatma düğmesi kapı kulpu vs. gibi detaylı alanlarda sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz özel çamaşırhanede 70-90 derecede yıkanmaktadır.

Giriş saatimiz 15.00; çıkış saatimiz ise 10.00'dır.
Talep üzerine geç çıkış yapılabilir ve ücrete tabi olabilir.
Çocukların konaklamasına izin verilir.
Daire içerisinde sigara içilmez.
Evcil hayvan kabul edilir.
Parti ve eğlenceye izin verilmez.
Gece 23.30'dan sonra çevreyi rahatsız edecek şekilde gürültü yapılmaz..