Şifreyi Yenile

Aradığın Tatil Evini Bul
Misafir
Yetişkin
13 ve üzeri yaştakiler
0
Çocuk
Yaş aralığı 2-12
0
Bebek
2 yaş ve altı
0
Kapat

Kategori: Öne Çıkan

170 € /başlayan fiyatlar...
Muhafazakar VillaÖzel Havuzlu
Kapasite5
Genişlik120

Yatak Odası2
Banyo3
186 € /başlayan fiyatlar...
Muhafazakar Villa
Kapasite5
Genişlik120

Yatak Odası2
Banyo3
190 € /başlayan fiyatlar...
Muhafazakar Villa
Kapasite8
Genişlik280

Yatak Odası4
Banyo4
70 € /başlayan fiyatlar...
Kapasite2
Genişlik50

Yatak Odası2
Banyo1
300 € /başlayan fiyatlar...
Kapasite10
Genişlik280

Yatak Odası4
Banyo4
120 € /başlayan fiyatlar...
Kapasite10
Genişlik430

Yatak Odası6
Banyo6
80 € /başlayan fiyatlar...

Rezervasyon Adımları

 • 1

  Eve giriş ve çıkış tarihlerini seçerek bu tarihlerdeki fiyatı görebilirsiniz. Rezervasyon talep formunu doldurduktan sonra REZERVASYON TALEBİ OLUŞTUR butonuyla bize iletebilirsiniz.

 • 2

  "Rezervasyon Talebi Oluştur" formundan evin müsaitlik durumu kontrol edebilirsiniz. Uygun tarihlerde seçtiğiniz talebinizi adınıza opsiyon yapılarak ayırmaktayız. Opsiyonunuzun kesin rezervasyona dönmesi için ön ödeme tutarını firma hesabımıza yatırmanız veya "talep oluştur" sayfasındaki ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemeyi yapmanız gerekmektedir.

 • 3

  Ön ödeme yapıldıktan sonra size e-posta yoluyla konaklama sözleşmesi gönderilir. Siz bu belgeyi doldurup bize ulaştırdıktan sonra seyahat belgeniz yollanır. Bu belgede villanın adresi, yol tarifi, sizi karşılayacak kişinin numarası gibi önemli bilgiler yer almaktadır. Tatilinize çıkmadan önce bu belgenin çıktısını almayı unutmayınız.

 • 4

  Rezervasyonunuz tamamlanmıştır. Artık tek yapmanız gereken eve girişinizden 2 gün önce seyahat belgenizde yer alan iletişim kişisini telefon numarasından aramak ve varacağınız saati bildirmektir. Kalan ödeme eve girişinizden önce alacağınız makbuz karşılığı yapılmalıdır.